Eredmények

2019. április 15. 15:44

Sikeresen véget ért a XXXIV. OTDK Közgazdaságtudományi Szekciója.

Ezúton is gratulálunk minden résztvevőnek a sikeres szereplésért a helyezetteknek és a különdíjasoknak pedig az elért eredményükhöz! A tagozatokban elért helyezések alább olvashatók:

OTDK Junior különdíj

Szentpéteri Liza (OE)

 

Ágazati gazdaságtan I.

Különdíj: Kovács Helga (SZTE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Tamási Ferenc (DE)

2. helyezés: Marczin Tamás (DE)

1. helyezés: Nagy Dávid (DE)

 

Ágazati gazdaságtan II.

Különdíj: Kis-Benedek Réka (BCE), aki a Magyar Cukor Zrt. által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Zombai-Kovács Máté (BCE)

1. helyezés: Hartvig Áron Dénes (BCE)

 

Ágazati gazdaságtan III.

Különdíj: Madarász Nikolett (OE), aki az Ernst&Young által felajánlott díjat kapja.

                   Gábor Brigitta (SZTE), aki az Alinea Kiadó által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Drabancz Áron és El-Meouch Nedim Márton (BCE)

2. helyezés: Csíki Ottó (ETDK)

1. helyezés: Somkuti András Ákos (BCE)

 

Döntéselmélet

Különdíj: Huszárik Ádám (BCE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Kungl Nóra (ELTE)

1. helyezés: Ruzsonyi Csenge (BCE)

 

Gazdasági informatika és e-business

Különdíj: Kapronczay Mór és Plangár Bálint István (BCE), akik az Ernst&young által felajánlott díjat kapják.

                   Kovács Hunor és Tamás Simon Lehel (RO EMTE), akik a MOL Magyarország által felajánlott díjat kapják.

3. helyezés: Krőhnung-Székely Károly Máté (PTE)

2. helyezés: Pál Mária (PE)

1. helyezés: Böjte Berta Eszter (BCE)

 

Gazdaságpolitika és gazdasági növekedés

Különdíj: Papp Anikó (BCE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

                    El-Meouch Nedim Márton (BCE), aki az OTP Bank által felajánlott díjat kapja.

                    Németh András Áron és Rovó Judit (BCE), akik az Alinea Kiadó által felajánlott díjat kapják.

3. helyezés: Rácz Tamás (SZTE)

2. helyezés: Szincsák Gergő László (BGE)

1. helyezés: Horváth Balázs István (BCE)

 

Gazdaságpszichológia

Különdíj: Kovács Kincső (BCE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

                   Khayouti Sára (ELTE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Hajnal Emese (BCE)

1. helyezés: Chen Xi (SZTE)

 

Gazdaságszociológia

Különdíj: Halmai Fanny Adriána (BCE), aki az Alinea Kiadó által felajánlott díjat kapja.

                  Schäffer Noémi Enikő (SZTE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Balog Katalin (SZIE)

2. helyezés: Valociková Cyntia (OE)

1. helyezés: Hardi Zsuzsanna és Varga Zsombor Vilibald (BCE)

 

Gazdaságtörténet és közgazdasági elmélettörténet

Különdíj: Heilmann István József (BCE), aki az Alinea Kiadó által felajánlott díjat kapja.

                  Kásler Dóra (PTE), aki a Magyar Cukor Zrt. által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Bánóczi Anna (BCE)

1. helyezés: Szabó Máté (PTE), aki a SAS Institute által felajánlott különdíjban is részesül.

 

Humán erőforrás gazdálkodás I.

Különdíj: Neuhold Dóra Ágnes (SOE), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Görcsi Zsombor (KRE)

1. helyezés: Nagy Dorottya és Szentirmai Bàlint (BCE)

 

Humán erőforrás gazdálkodás II.

Különdíj: El-Meouch Nedim Márton (BCE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

                   Fóris Norbert (NKE), aki a Deloitte által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Bordás Gabriella (ME)

2. helyezés: Kárász Balázs (SZIE)

1. helyezés: Rígler Dorottya (BCE), aki a Hauni által felajánlott különdíjban is részesül.

 

Humán erőforrás gazdálkodás III.

Különdíj: Veréb Henrietta (EKE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Tamás Zsanett és Vései Viktor (BCE)

2. helyezés: Kovács Kata (SZIE)

1. helyezés: Nagy Dániel (PE)

 

Humán erőforrás gazdálkodás IV.

Különdíj: Bukovics Diána (METU), aki a PWC által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Boros József (DE)

2. helyezés: Bilicz Hanga Lilla (BCE)

1. helyezés: Sáfrány-Kovalik Rozália Sára (BCE)

 

Humán erőforrás gazdálkodás V.

Különdíj: Boncz Botond (OE), aki az Exxon Mobil által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Ignácz Henrietta (PTE)

2. helyezés: Győrffy Kristóf (PTE)

1. helyezés: Lukáts Gergely Dániel (BME)

 

Humán erőforrás gazdálkodás VI.

Különdíj: Szűcs Tímea Réka (SZIE), aki a Magyar Cukor Zrt. által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Gáspár Ákos (PTE)

2. helyezés: Hartvig Áron Dénes (BCE)

1. helyezés: Herczeg Zoltán (NKE)

 

Környezetgazdaságtan, fenntartható fejlődés

Különdíj: Havas Márton (BME), aki a Simonyi BEDC Vállalkozásfejlesztési Központ által felajánlott díjat kapja.

                   László Veronika (PE), aki az Alinea Kiadó által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Vidéki Márta (BME)

2. helyezés: Drabancz Áron és El-Meouch Nedim Márton (BCE)

                  Fülöp Ildikó (DE)

1. helyezés: Tőke Péter (BME)

 

Marketing I.

Különdíj: Csabai Ádám (SZIE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Unghváry Tamás (EKE)

2. helyezés: Holczer Adél Judit (DE)

1. helyezés: Farkas Noémi Dóra (DE)

 

Marketing II.

Különdíj: Zsigmond Tibor, Mgr. (FTDK), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

                 Szabó Dániel (PE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Tóth Benjámin Barnabás (SZTE)

2. helyezés: Dujmov Ljiljana Selma (BCE)

1. helyezés: Claro Dániel (BCE)

 

Marketing III.

Különdíj: Sánta Kamilla (FTDK), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

                   Pintér Tünde Zita (RO PKE), aki a Magyar Cukor Zrt. által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Kovács Tímea (BGE)

                       Gyulai Zsófia (SZTE)

1. helyezés: Pócsi Nikolett (ME)

 

Marketing IV.

Különdíj: Hardai Ibolya (ME), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Pozsonyi Tamás (BME)

2. helyezés: Bilicz Dávid és Bilicz Hanga Lilla (BCE)

1. helyezés: Szücs Zoltán (BCE)

 

Marketing V.

Különdíj: Lajhó Ruben (ME), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

    Fritz Renáta (PTE), aki az OTP Bank által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Varga Zsófia (BCE)

2. helyezés: Bohus Dóra (BME)

1. helyezés: Sölch Tamás György (BCE)

 

Marketing VI.

Különdíj: Czibor Lili Réka (BME), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Szabó Kitti (BME)

1. helyezés: Balsa-Budai Nikolett (DE)

 

Mikro- és makrogazdaságtan

Különdíj: Gyetvai Márton (BCE), aki a Morgan Stanley által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Németh András Áron (BCE)

1. helyezés: Pásztor Szabolcs (BCE)

 

Pénzügy II.

Különdíj: Sass Zoltán (BCE), aki a Morgan Stanley által felajánlott díjat kapja.

                   Jakab Tekla (SZIE), aki az Ernst&Young által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Kovács-Szamosi Rita (BCE)

2. helyezés: Fáró Jenő (BME)

1. helyezés: Kapronczay Mór (BCE)

 

Pénzügy III.

Különdíj: Fáró Jenő (ELTE), aki a PWC által felajánlott díjat kapja.

                   Biró Zsófia (PTE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Simity Milán és Vancsa Miklós Milán (BCE)

2. helyezés: Csíki Ottó (ETDK)

1. helyezés: Kujbus Marcell (BCE)

 

Regionális gazdaságtan és területfejlesztés

Különdíj: Vizi Noémi (SZTE), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Csizmadia Adrián (KE)

2. helyezés: Pósfai István (ELTE)

1. helyezés: Szenek Fanni és Zubor Melissza (SZTE)

 

Stratégia és tudásmenedzsment

Különdíj: Simon Dóra (BGE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

                  Tőzsér Attila (DUE), aki a Simonyi BEDC Válallkozásfejlesztési Központ által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Gasparek Zsófia (SZIE)

1. helyezés: Baksa Szabina (SZIE)

 

Számvitel, kontrolling I.

Különdíj: Korbuly Kamilla (BME), aki az Ernst &Young által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Szablics Roland (BCE)

1. helyezés: Bárdos Laura Éva és Lencsés Rita (BCE)

 

Számvitel, kontrolling II.

Különdíj: Lehóczki Eszter (BCE), aki a MOL Magyarország által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Istenes Krisztián Attila (PTE)

1. helyezés: Kerezsi Dóra (DE)

 

Számvitel, kontrolling III.

Különdíj: Zemkó Boglárka (BCE), aki a Deloitte által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Hajdu Dániel (BME)

2. helyezés: Csiszár Dorottya (DE)

1. helyezés: Kiss Tünde és Vancsa Miklós Milán (BCE), akik a PWC által felajánlott különdíjban is részesülnek.

 

Termelés- és szolgáltatásmenedzsment, logisztika, ellátási lánc

Különdíj: Balogh Antal (SZIE), aki az Exxon Mobil által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Gáspár-Pintér Zsófia (KE)

2. helyezés:

1. helyezés: Gulyás Claudia (BCE), aki a Hauni által felajánlott különdíjban is részesül.

 

Tőke- és pénzpiacok és Pénzügy I.

Különdíj: Eckert Emília Viola (BGE), aki a MorganStanley által felajánlott díjat kapja.

               Kun Attila (SOE), aki az Exxon Mobil által felajánlott díjat kapja.

               Fajd Petra (EKE), aki a PWC Institute által felajánlott díjat kapja.

 

3. helyezés: Geisz András (PTE)

2. helyezés: Biró Dániel (BCE)

                    Kapronczay Mór és Simity Milán (BCE)

1. helyezés: Gera Imre (SZTE), aki a Hauni által felajánlott különdíjban is részesül

 

Turizmus I.

Különdíj: Miskolczi Márk (BCE), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Bal Damla (BGE)

1. helyezés: Pandula Bettina és Zsiros Bernadett (BCE)

 

Turizmus II.

Különdíj: Szakács Dóra Mária (SZE), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Tóth Tímea Zsófia (BGE)

2. helyezés: Szabó Gábor (PTE)

1. helyezés: Szenyéri Viktória (BCE)

 

Turizmus III.

Különdíj: Sebesi Petra (BGE), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Palik Júlia Margit (BCE)

                     Mészáros Ivett (KJE)

2. helyezés: Borsodi Zsuzsanna (SZE)

1. helyezés: Giulia Filoso (SZTE)

 

Vállalatfinanszírozás

Különdíj: Pleszkó Renáta (ME), aki az Ernst&Young által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Puha Adrienn és Puha Alexandra (PE)

2. helyezés: Antal Tibor Kende (SZTE)

1. helyezés: Bosnyák Krisztián (PTE)

 

Vállalatgazdaságtan I.

Különdíj: Néninger Henrik István (BCE), aki a PWC által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Verhás Alexandra (SOE)

1. helyezés: Kelemen Dóra (SZTE)

 

Vállalatgazdaságtan II.

Különdíj: Szücs Viktória és Teremy Zsombor (BCE), akik az Exxon Mobil által felajánlott díjat kapják.

               Tóth Fanni (BCE), aki a Deliotte által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Rácz Bálint Alex (BCE)

1. helyezés: Czigony Claudia (BCE)

 

Változásmenedzsment kihívások és innovatív megoldások

Különdíj: Ország Anna (BME), aki a MOL Magyarország által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Drabancz Áron (BCE)

1. helyezés: Szász Réka (BCE)

 

Vezetés, szervezés I.

Különdíj: Tóth János (BCE), aki a Simonyi BEDC Vállalkozásfejlesztési Központ által felajánlott díjat kapja.

               Filep Roland (DE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

3. helyezés: Kézai Petra Kinga (SZE)

2. helyezés: Besenyei Zsuzsa (BGE)

1. helyezés: Bereczki Csaba Nándor (KE)

 

Vezetés, szervezés II.

3. helyezés: Rácz Bálint Alex (BCE)

                    Kaszás Ádám és Zsiros Ádám (BME)

2. helyezés: Slyuch Klaudia (BCE)

1. helyezés: Bodor Eszter Zsuzsanna és Móder Mercédesz (BCE)

 

Világgazdaság I.

Különdíj: Dan Zhao (SZTE), aki az ExxonMobil által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Balla Soma és Dióssy Zsolt (BGE)

1. helyezés: Lovas Viktória (DE)

 

Világgazdaság II.

Különdíj: Kapás Rebeka Dorottya (DE), aki a WizzAir által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Neumann Eszter (PE)

1. helyezés: Rigó Edit (BCE)

 

Világgazdaság III.

Különdíj: Tilesch Bálint Iván (BCE), aki a SAS Institute által felajánlott díjat kapja.

2. helyezés: Drabancz Áron (BCE)

1. helyezés: Markóczy Réka és Szathmáry Lilla (BCE)

További Híreink

Eredmények

Sikeresen véget ért a XXXIV. OTDK Közgazdaságtudományi Szekciója.

Hasznos információk indulás előtt

Az esemény felvezetéseként az alábbiakban pár hasznos tudnivalóra kívánjuk felhívni a figyelmét még az indulás és megérkezés előtt. 

TEDx előadások az OTDK-n!

Csütörtök este 20 órától TEDx előadásokkal várunk minden kedves OTDK-zót a Zsolnay negyedben!

Tájékozódást és a rendezvényt segíti az applikáció

A 2019-es OTDK Közgazdaságtudományi Szekciójának applikációja már elérhető!